PIC16F886-E/SP
DigiKeys produktnummer
PIC16F886-E/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F886-E/SP
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F886-E/SP Modeller
RAM-størrelse
368 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)