PIC16F886-E/ML
DigiKeys produktnummer
PIC16F886-E/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F886-E/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F886-E/ML Modeller
RAM-størrelse
368 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
20MHz