PIC16F883T-I/SS | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PIC16F883T-I/SS |
Beskrivelse | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP |
Produsentens standard leveringstid | 4 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PIC16F883T-I/SS Modeller |
Serie | EEPROM-størrelse 256 x 8 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | RAM-størrelse 256 x 8 |
Delestatus Aktiv | Spenning - forsyning (Vcc/Vdd) 2V – 5,5V |
DigiKey-programmerbar Verifisert | Dataomformere A/D 11x10b |
Kjerneprosessor PIC | Oscillatortype Intern |
Kjernestørrelse 8-bit | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Hurtighet 20MHz | Monteringstype Overflatemontering |
Konnektivitet I2C, SPI, UART/USART | Leverandørens enhetsforpakning 28-SSOP |
Tilleggsutstyr Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT | Kapsling 28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde) |