PIC16F883-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC16F883-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F883-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F883-I/ML Modeller
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz