PIC16F882-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F882-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F882-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F882-I/SO Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
128 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
128 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 11x10b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)