PIC16F88-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F88-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F88-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F88-I/SS Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
368 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 7x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)