PIC16F876-04I/SP
DigiKeys produktnummer
PIC16F876-04I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F876-04I/SP
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F876-04I/SP Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
368 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4V – 5,5V
Dataomformere
A/D 5x10b
Oscillatortype
Ekstern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
4MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)