PIC16F874A-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F874A-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F874A-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F874A-I/P Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
128 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
192 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4V – 5,5V
Dataomformere
A/D 8x10b
Oscillatortype
Ekstern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)