PIC16F84A-04/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F84A-04/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F84A-04/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 4MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F84A-04/SO Modeller
EEPROM-størrelse
64 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
68 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4V – 5,5V
Oscillatortype
Ekstern
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
4MHz
Leverandørens enhetsforpakning
18-SOIC
Tilleggsutstyr
POR, WDT
Kapsling
18-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)