PIC16F722A-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F722A-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F722A-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F722A-I/SO Modeller
RAM-størrelse
128 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Dataomformere
A/D 11x8b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)