PIC16F690T-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F690T-I/SOTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC16F690T-I/SOCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC16F690T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F690T-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F690T-I/SO Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
256 x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 12x10b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)