PIC16F690-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F690-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F690-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F690-I/P Modeller
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-DIP (0,300", 7,62mm)