PIC16F690-E/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F690-E/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F690-E/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F690-E/SO Modeller
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)