PIC16F628A-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F628A-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F628A-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F628A-I/SS Modeller
Serie
EEPROM-størrelse
128 x 8
RAM-størrelse
224 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Konnektivitet
UART/USART
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)