PIC16F627-20/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F627-20/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F627-20/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F627-20/SO Modeller
Serie
EEPROM-størrelse
128 x 8
RAM-størrelse
224 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
18-SOIC
Konnektivitet
UART/USART
Kapsling
18-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)