PIC16F57-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F57-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F57-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F57-I/SS Modeller
RAM-størrelse
72 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Oscillatortype
Ekstern
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjerneprosessor
PIC
Monteringstype
Overflatemontering
Kjernestørrelse
8-bit
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Hurtighet
20MHz
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)