PIC16F505-I/SL
DigiKeys produktnummer
PIC16F505-I/SL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F505-I/SL
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 14-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F505-I/SL Modeller
RAM-størrelse
72 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Oscillatortype
Intern
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjerneprosessor
PIC
Monteringstype
Overflatemontering
Kjernestørrelse
8-bit
Leverandørens enhetsforpakning
14-SOIC
Hurtighet
20MHz
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)