PIC16F1938T-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC16F1938T-I/MLTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC16F1938T-I/MLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC16F1938T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1938T-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1938T-I/ML Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 11x10b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz