PIC16F18875-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F18875-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F18875-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
1K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 35x10b; D/A 1x5b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)