PIC16F18855T-I/SO
DigiKeys produktnummer
150-PIC16F18855T-I/SOTR-ND - Tape og spole (TR)
150-PIC16F18855T-I/SOCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-PIC16F18855T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F18855T-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F18855T-I/SO Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)