PIC16F18855-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC16F18855-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F18855-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz