PIC16F18854-I/SP
DigiKeys produktnummer
PIC16F18854-I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F18854-I/SP
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SPDIP
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)