PIC16F18446T-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F18446T-I/SSTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC16F18446T-I/SSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC16F18446T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F18446T-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SSOP
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
7,087" x 4,331" (180,00mm x 110,00mm)
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)