PIC16F18446T-I/SS | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PIC16F18446T-I/SS |
Beskrivelse | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SSOP |
Produsentens standard leveringstid | 5 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SSOP |
Serie | EEPROM-størrelse 256 x 8 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | RAM-størrelse 2K x 8 |
Delestatus Aktiv | Spenning - forsyning (Vcc/Vdd) 2,3V – 5,5V |
DigiKey-programmerbar Ikke verifisert | Dataomformere A/D 17x12b; D/A 1x5b |
Kjerneprosessor PIC | Oscillatortype Intern |
Kjernestørrelse 8-bit | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TA) |
Hurtighet 32MHz | Monteringstype Overflatemontering |
Konnektivitet 7,087" x 4,331" (180,00mm x 110,00mm) | Leverandørens enhetsforpakning 20-SSOP |
Tilleggsutstyr Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT | Kapsling 20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde) |