PIC16F18446-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F18446-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F18446-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F18446-I/SS Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
7,087" x 4,331" (180,00mm x 110,00mm)
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)