PIC16F18446-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F18446-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F18446-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SOIC
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
7,087" x 4,331" (180,00mm x 110,00mm)
Leverandørens enhetsforpakning
20-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)