PIC16F1825-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC16F1825-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1825-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1825-I/ML Modeller
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz