PIC16F1824-I/SL
DigiKeys produktnummer
PIC16F1824-I/SL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1824-I/SL
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1824-I/SL Modeller
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
14-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)