PIC16F1789-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC16F1789-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1789-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1789-I/PT Modeller
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 14x12b; D/A 1x8b, 3x5b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz