PIC16F1788-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F1788-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1788-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1788-I/SO Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 11x12b; D/A 1x8b, 3x5b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PSMC, PWM, WDT
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)