PIC16F1784-I/MV
DigiKeys produktnummer
PIC16F1784-I/MV-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1784-I/MV
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40UQFN
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1784-I/MV Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 14x12b; D/A 1x8b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz