PIC16F1783-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F1783-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1783-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1783-I/SS Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 11x12b; D/A 1x8b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PSMC, PWM, WDT
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)