PIC16F1779-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F1779-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1779-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1779-I/P Modeller
EEPROM-størrelse
128 x 8
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)