PIC16F1779-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC16F1779-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1779-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
EEPROM-størrelse
128 x 8
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz