PIC16F1769-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F1769-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1769-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1769-I/SS Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
128 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 12x10b; D/A 2x5b, 2x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)