PIC16F1719-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC16F1719-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1719-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1719-I/PT Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
2K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
PIC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz