PIC16F1719-I/MV
DigiKeys produktnummer
PIC16F1719-I/MV-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1719-I/MV
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1719-I/MV Modeller
RAM-størrelse
2K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz