PIC16F1709-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC16F1709-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1709-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20QFN
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1709-I/ML Modeller
RAM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 12x10b; D/A 1x8b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz