PIC16F1708T-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F1708T-I/SSTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC16F1708T-I/SSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC16F1708T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1708T-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1708T-I/SS Modeller
RAM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 12x10b; D/A 1x8b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)