PIC16F1707-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F1707-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1707-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1707-I/SO Modeller
RAM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 8x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
20-SOIC
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI
Kapsling
20-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)