PIC16F1705-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F1705-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1705-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1705-I/P Modeller
RAM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
14-PDIP
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
14-DIP (0,300", 7,62mm)