PIC16F1704T-I/SL
DigiKeys produktnummer
PIC16F1704T-I/SLTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC16F1704T-I/SLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC16F1704T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1704T-I/SL
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1704T-I/SL Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
PIC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
14-SOIC
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)