PIC16F1619-E/SO
DigiKeys produktnummer
PIC16F1619-E/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1619-E/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SOIC
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 12x10b; D/A 1x8b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
20-SOIC
Kapsling
20-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)