PIC16F15354T-E/ML
DigiKeys produktnummer
150-PIC16F15354T-E/MLTR-ND - Tape og spole (TR)
150-PIC16F15354T-E/MLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-PIC16F15354T-E/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F15354T-E/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28VQFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Produsent
EEPROM-størrelse
224 x 8
Serie
RAM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 24x10b SAR; D/A 1x5b
Oscillatortype
Ekstern, Intern
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
32MHz