PIC16F1519-E/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F1519-E/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1519-E/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1519-E/P Modeller
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 28x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)