PIC16F1518-I/SP
DigiKeys produktnummer
PIC16F1518-I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1518-I/SP
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SPDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1518-I/SP Modeller
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 17x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)