PIC16F1516-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F1516-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1516-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1516-I/SS Modeller
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 17x10b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)