PIC16F1513-I/MV
DigiKeys produktnummer
PIC16F1513-I/MV-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1513-I/MV
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1513-I/MV Modeller
RAM-størrelse
256 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 17x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz