PIC12F683-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC12F683-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC12F683-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 12F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC12F683-I/P Modeller
Produsent
EEPROM-størrelse
256 x 8
Serie
RAM-størrelse
128 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 4x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)