PIC12F510-I/SN
DigiKeys produktnummer
PIC12F510-I/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC12F510-I/SN
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 12F Mikrostyringer IC 8-bit 8MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC12F510-I/SN Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
RAM-størrelse
38 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 4x8b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
8MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Tilleggsutstyr
POR, WDT
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)